تبلیغات
آموزش کسب و کار اینترنتی - 10 چالش اساسی تجارت اینترنتی
 
آموزش کسب و کار اینترنتی
کسب و کار اینترنتی، آموزش کسب و کار اینترنتی، مدیریت کسب و کار اینترنتی، کسب و کار الکترونیکی و مجازی
درباره وبلاگ


آموزش کسب و کار اینترنتی، تجارت الکترونیک (E-Commerce)، بازاریابی مجازی (Virtual Marketing)، ایمیل مارکتینگ (Email Marketing)، بهینه سازی سایت (SEO)، بازاریابی شبکه های اجتماعی
آموزش کسب و کار الکترونیکی،E-business,مدیر کسب و کار الکترونیکی،آموزش تجارت الکترونیکی،E-commerce،بازاریابی مجازی،ایمیل مارکتینگ،Email marketing،بهینه سازی سایت،سئو،افزایش بازدید سایت،SEO،بازاریابی شبکه های اجتماعی،Social Net Work Marketing،بازاریابی محتوایی،Content Marketing،تولیدمحتوا،تبلیغات آنلاین،تبلیغات اینترنتی،Internet advertising،بازاریابی اینترنتی،بازاریابی آنلاین،کسب درآمد از طریق اینترنت، بازاریابی مجازی (Virtual Marketing)،ایمیل مارکتینگ (Email Marketing)،بازاریابی شبکه های اجتماعی (Social Network Marketing)،بازاریابی محتوایی (Content Marketing)،تبلیغات اینترنتی(Internet Advertising) سایت کسب و کار الکترونیکی,بازاریابی مجازی، مدیر کسب و کار اینترنتی، کسب و کار ، اینترنتی ، تجارت ، آموزش کسب و کار اینترنتی

مدیر وبلاگ : فریده ضیایی
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
View farideh ziaee's LinkedIn profile View farideh ziaee's profile
نویسندگان
سه شنبه 1395/03/11 :: نویسنده : فریده ضیایی

آموزش کسب و کار اینترنتی 

اگر می خواهید یك كسب و كار اینترنتی سود ده راه بیندازید باید از بعضی اشتباهات رایج جلوگیری كنید. در این مقاله 10 اشتباهی كه مانع ازموفقیت افراد تازه كار (و حتی بعضی از قدیمی ها) و همچنین مانع از قدرت گرفتن آنها می گردد را بیان می كنم.


این مشكلات همانند باری است كه بر دوش كسب و كار شما لنگر انداخته ولی از وجود آنها خبر ندارید. دارندگان كسب و كار اینترنتی باید افرادی سمج و پركار باشند و در عین حال دیدی فراگیر داشته باشند. نكاتی كه در اینجا بیان می كنم به شما كمك می كند تا جلوی بعضی از این مشكلات را بگیرید.

1- تأخیر

وب سایت یا وبلاگی كه برای مدتها بدون تغییر می ماند برای ارائه یك كسب و كار اینترنتی حرفی برای گفتن ندارد. اگر می خواهید كسب و كار اینترنتی داشته باشد باید یك برنامه و سیستم مدیریت زمان متناسب با آن داشته باشید. الویت بندی كنید و لیستی از كارها كه باید روزانه انجام شوند را برای خود داشته باشید و مطابق آنها عمل كنید.

نكته: در صفحات خود محلی برای نظر خواهی قرار دهید زحمت زیادی ندارد ولی عملکرد آن فوق العاده است.

2- كوشش برای رسیدن به اوج

شما هیچگاه نمی توانید بگویید وب سایت یا محصول بی عیب و نقصی دارید. خوب حال چه باید كرد؟ مهم نیست! این مهم است كه خیلی زود سایت خود را به وب سایتی زنده تبدیل كنید. بهینه سازی یك وب سایت بسیار خوب است ولی نباید مانع از به روز كردن وب سایت شما شود.

نكته: اگر وب سایت خود را روزانه Update كنید هر چند تغییرات كمی اعمال كنید بهتر است، تا اینكه هر از چند گاهی تغییرات اساسی اعمال كنید. موتورهای جستجو هم وب سایتی را كه روزانه Update می شود بیشتر می پسندند.

3- دور ریختن پول

این نكته بسیار مهم است به خصوص اگر پول زیادی برای خرج كردن ندارید. معملاً نیمی از هزینه هایی كه برای شروع یك كسب و كار اینترنتی انجام می شود بیهوده است. مثلاً شما برای شروع به فضا یا پهنای باند زیادی احتیاج ندارید یا لازم نیست اول كار یك  سرور اختصاصی داشته باشید. در اینترنت خدمات مجانی بسیاری می توانید پیدا كنید. بنابراین به جای اینكه با احساس خود پول خرج كنید بهتر است تحقیق كنید و فكر كنید در آینده ای نزدیك هزینه های ضروری زیادی خواهید داشت و یك كسب و كار اینترنتی زمان زیادی برای رونق لازم دارد.

نكته: در انجمن ها و تالارهای گفتگو می توانید  اطلاعات نایابی پیدا كنید، كه به شما در تصمیم گیری درست كمك زیادی خواهد كرد.

4- به اندازه كافی خرج نكردن

متاسفانه باید كمی پول خرج كنید. در ابتدای راه نیاز به پول زیادی ندارید ولی پس از مدتی هزینه های شما بالا خواهد رفت.

برای شروع به یك نام دومین، یك هاست و سیستم پاسخگویی شبانه روزی احتیاج دارید كه البته این روزها قیمت ها بسیار به صرفه هستند. اما اگر بتوانید یك نام دامنه موجود و فعال را بخرید در زمان و هزینه خود صرفه جویی قابل توجهی كرده اید. یكی از كارهایی كه به رشد سایت شما كمك زیادی می كند قرار دادن لینك سایتتان در وب سایت های دیگر است لینك های متنی هزینه های زیادی ندارند و گاه مجانی هستند با این كار هزینه های زیادی نپرداخته اید ولی رتبه وب سایت خود را در موتورهای جستجو بالاتر برده اید.

نكته: قسمتی از درآمد خود را برای سرمایه گذاری جدا كنید و آن را صرف پیشرفت وب سایت خود كنید از نتیجه آن لذت خواهید برد.

5- بازار اشتباه

در این مورد باید كمی زیركی به خرج دهید. ممكن است مخاطبان زیادی برای وب سایت خود فراهم كنید ولی آیا این مخاطبان اهل پول خرج كردن هستند؟

بنابراین باید ابتدا درباره بازاری كه می خواهید در آن فعالیت كنید تحقیق كنید. و بازاری باارزش بیابید. بازاری كه شلوغ باشد ولی كسی در آن اهل پول خرج كردن نباشد یا اصلا پولی برای خرج كردن نداشته باشد ارزش چندانی ندارد.

6- افزایش مهارت ها

شما همیشه باید در حال یادگیری و افزایش مهارت باشید. آموزش ضروری است. اگر مهارت های حرفه ای و علم جدید را نیاموزید در گرداب روزمرگی گیر می كنید.

نكته: هر روز زمانی را برای افزایش اطلاعات خود درباره اینترنت، تجارت الكترونیك و ... مشخص كنید و از آن استفاده كنید. اگر هر روز یك نكته جدید بیاموزید به مرور به قدرتی در دنیای اینترنت تبدیل خواهید شد.

7- همه كار را خودتان به تنهایی انجام دهید.

شما می توانید همه كار را به تنهایی انجام دهید ولی كار برای شما سخت تر می شود و در برابر بحران ها آسیب پذیرتر هستید. هر فعالیت اینترنتی لزوما احتیاج به تلاش و سختی زیاد ندارد مثلاً تالارهای گفتگوی پربازدید منبع پرسودی برای كسب درآمد هستند و اگر بتوانید یك تالار بسازید و به صورت گروهی روی آن كار كنید و آن را رواج دهید درآمد مناسبی خواهید داشت.

نكته: ازتالارهای گفتمان موفق بازدید كنید و فرصت هایی را كه در اختیار دارند بررسی كنید.

8- به دنبال پول كم باشید.

آیا می خواهید با فروش های 20 دلاری ثروتمند شوید؟ پس سعی كنید كالاها و خدمات با كیفیت و قیمت بالاتری عرضه كنید تا با فروش كمتر سود بیشتری ببرید.

نمی دانید كه كالا یا خدمات خود را خواهید فروخت یا نه اما می توانید سعی كنید. سعی نكنید هر كالایی را بفروشید فقط به این دلیل که پول بیشتری به دست خواهید آورید. درستی و صداقت شما بسیار مهم است. اعتبار خود را فدای درآمد زود گذر نكنید.

9- كار و زندگی را جدا كنید.

یكی چالش  اساسی وقتی كه در خانه كار می كنید وجود دارد و آن تداخل زندگی روزانه در فعالیت شغلی شماست. فقط به این دلیل كه شما در خانه هستید! سعی كنید این دو را از یكدیگر جدا كنید و برای هر كدام زمان مشخصی داشته باشید. همین طور باید اتاق كار شما مشخص و مجزا باشد. كار نباید باعث شود نسبت به زندگی خود بی تفاوت شوید ولی در زمان كاری هم اگر متمركز نباشید موفقیت را لمس نخواهید كرد.

10- جاه طلب باشید.

تا سعی نكنید یاد نمی گیرید. فرض كنید می توانید هر كاری بكنید. چون می توانید! شاید هنوز برای شروع آماده نباشید، اما موانع ذهنی برای خود ایجاد نكنید. و آنها را برای خود بزرگ نكنید. شما برای خود شرایط سودآوری ایجاد خواهید كرد. می توانید چندین وب سایت را اداره كنید، به دیگران تعلیم دهید، فراموش نكنید شما می توانید.

امیدوارم بیان این چالش ها به شما كمك كرده باشد تا به خود دید دیگری پیدا كرده باشید. تجارت الكترونیك راهی برای یك شبه پولدار شدن نیست اما با تلاش و پشتكار و صبر نسبتاً زیاد می تواند شغل پر سودی باشد.

نوشته: استوارت رید

منبع : سایت یاد بگیر دات کامنوع مطلب : تجارت الکترونیک، بازاریابی، بازاریابی اینترنتی، مدیریت کسب و کار اینترنتی، کسب و کار اینترنتی، آموزش کسب و کار اینترنتی، کسب و کار، تبلیغات، درآمد، 
برچسب ها : تجارت اینترنتی، سرور اختصاصی، افزایش مهارت ها،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 1396/06/26 11:23 ب.ظ
فروشگاه اینترنتی عینک بین

http://eynakbin.ir
چهارشنبه 1396/06/1 11:36 ق.ظ
مینی کیس hp نماینده فروش در شهرستان آمل
دوشنبه 1396/05/30 09:26 ق.ظ
You actually make it seem so easy along with your presentation however I in finding this matter
to be really something that I feel I would never understand.
It kind of feels too complex and extremely wide for me.
I am looking ahead for your next put up, I'll try to get the dangle of it!
شنبه 1396/05/14 05:10 ق.ظ
Quality posts is the key to attract the users to pay a quick visit the site, that's what this site is providing.
چهارشنبه 1396/04/7 06:34 ب.ظ
Precisely what I was searching for, thank you for posting.
پنجشنبه 1396/03/11 09:15 ق.ظ
بسیار عالی بود!
ممنونم از وبلاگ خوبتون
موفق باشید
سه شنبه 1396/03/2 02:20 ق.ظ
I'm really inspired with your writing talents and also with the structure to your weblog.
Is this a paid subject matter or did you modify it your self?
Either way stay up the excellent high quality writing, it's rare to see a nice
blog like this one nowadays..
چهارشنبه 1396/01/23 11:55 ق.ظ
Keep on working, great job!
سه شنبه 1396/01/22 01:04 ب.ظ
I'm extremely impressed with your writing skills and also
with the layout on your blog. Is this a paid theme or did you modify it yourself?
Either way keep up the excellent quality writing,
it's rare to see a nice blog like this one nowadays.
سه شنبه 1396/01/22 09:20 ق.ظ
I like the valuable info you provide in your articles. I'll bookmark your blog and take a look at again right here regularly.

I am moderately sure I will learn lots of new stuff right
here! Good luck for the following!
سه شنبه 1396/01/22 09:10 ق.ظ
Howdy! I know this is kinda off topic but I was
wondering which blog platform are you using for this site?
I'm getting tired of Wordpress because I've had problems with
hackers and I'm looking at options for another platform.

I would be awesome if you could point me in the direction of a good platform.
سه شنبه 1396/01/22 08:30 ق.ظ
Thanks for any other informative web site. Where else may just I am getting that type of information written in such an ideal
approach? I have a mission that I am just now working on, and
I have been on the glance out for such info.
سه شنبه 1396/01/22 06:22 ق.ظ
I'm not sure why but this web site is loading extremely slow for me.
Is anyone else having this issue or is it a issue on my end?
I'll check back later on and see if the problem still exists.
سه شنبه 1396/01/22 04:26 ق.ظ
Pretty! This has been an incredibly wonderful post.
Many thanks for providing this info.
سه شنبه 1396/01/22 03:28 ق.ظ
Amazing things here. I'm very satisfied
to see your article. Thank you so much and I am taking a look ahead to touch you.
Will you kindly drop me a e-mail?
سه شنبه 1396/01/22 01:37 ق.ظ
Hi there to all, how is all, I think every one is
getting more from this website, and your views are nice for new visitors.
سه شنبه 1396/01/22 12:52 ق.ظ
Please let me know if you're looking for a writer for your
site. You have some really good posts and I think I would be a good asset.
If you ever want to take some of the load off, I'd really like
to write some content for your blog in exchange for a link back to mine.
Please shoot me an email if interested. Kudos!
سه شنبه 1396/01/22 12:28 ق.ظ
excellent put up, very informative. I'm wondering why the other experts of this
sector do not realize this. You should continue your writing.
I'm confident, you have a great readers' base already!
دوشنبه 1396/01/21 10:14 ب.ظ
Excellent beat ! I would like to apprentice even as you amend your web site, how
can i subscribe for a weblog website? The account aided me a appropriate deal.
I have been a little bit familiar of this your broadcast provided brilliant clear idea
دوشنبه 1396/01/21 10:08 ب.ظ
Currently it sounds like Movable Type is the preferred blogging platform available right now.
(from what I've read) Is that what you are using on your blog?
دوشنبه 1396/01/21 07:23 ب.ظ
Heya just wanted to give you a brief heads up and let you
know a few of the images aren't loading correctly. I'm
not sure why but I think its a linking issue. I've
tried it in two different internet browsers and both show the same outcome.
دوشنبه 1396/01/21 07:07 ب.ظ
A fascinating discussion is worth comment. There's no doubt that that you need to write more about this issue,
it might not be a taboo subject but generally people do not
talk about such topics. To the next! All the best!!
جمعه 1395/11/22 01:42 ب.ظ
سلام دوست عزیز
درباره ی کسب درآمد از اینترنت چه اطلاعاتی داری ؟
من برای تو پیشنهادات و آموزش هایی دارم که تو رو به درآمد میلیونی می رسونه
برای مشاهده پیشنهادات به سایت زیر مراجعه کن:
jobstarter.ir

سوالی هم اگه بود می تونی از راه های ارتباطی زیر بپرسی:
تلفن:02166150185
تلگرام:09031642062
پنجشنبه 1395/11/14 10:55 ق.ظ
کسب درآمد اینترنتی اصولی و کارآمد
پنجشنبه 1395/10/9 05:22 ب.ظ
سلام ممنونم بابت مطالب بسیار مفید
خوشحال میشم سری به کانالم بزنید
Bongah_niazmandiha
جمعه 1395/09/5 01:31 ق.ظ
سلام
دوست عزیز امیدوارم حال خوبی داشته باشید از وبلاگتون دیدن کردم.
ما یک محصول ویژه برای شما داریم که قسمتی از کار های روزانه رو براتون آسون و راحت میکنه
به سایتمون سر بزنید هر دیدی یه بازدید هم باید داشته باشه دیگه
مطمئنم پشیمون نمیشی
منتظرم
پنجشنبه 1395/07/1 09:12 ب.ظ
تخفیف ویژه 15 هزار تومنی ریحون!
غذا رو سفارش بدید و 15 هزار تومن تخفیف بگیرید!
برای هر کسی که از لینک شما کد تخفیف رو بگیره هم 15 هزار تومن به حساب شما افزوده میشه!
برای گرفتن تخفیف 15 هزار تومنی مراحل زیر رو انجام بدید:
اول لینک رو باز کنید و کد تخفیف رو کپی یا یادداشت کنید
بعدش برید به صفحه اصلی سایت ریحون reyhoon.com و نرم افزار رو دریافت کنید (با گوشی برید و باید برنامه بازار رو داشته باشید)
بعد از نصب نرم افزار ثبت نام کنید (20 ثانیه طول میکشه نهایت!)
موقع سفارش غذا کد تخفیف رو بزنید تا 15 هزار تومن از هزینه غذا کم بشه
مثلا 20 هزار تومن غذا سفارش بدید فقط 5هزار تومن پرداخت میکنید
سوالی داشتید ایمیل بزنید
موفق باشی!

جمعه 1395/05/8 11:03 ب.ظ
سلام ،به راهنمایی بیشتری نیازدارم،توی همه زمینه ها،هم وبلاگ،کاروشغل اینترنتی و...
سه شنبه 1395/05/5 07:43 ب.ظ
سلام
از وبلاگتون دیدن کردم مطالب خوبی توشه
ما یه شبکه اجتماعی داریم به نام فیس پلاک میخوایم توش فعالیت مفید کنیم و با بقیه شبکه ها متفاوت باشیم
ازتون دعوت میکنیم که مارو توی این راهمون همراهی کنین و توی سایتمون عضو و فعال باشید
یک سری امکانات هم برای وبلاگ ها داریم که بعد از عضویت از طریق تماس با ما اگر بگین راهنمایی میشین و وبلاگتون تبلیغ میشه
منتظر حضورتون هستیم
www.facepelak.ir
با تشکر
شبکه اجتماعی فیس پلاک
جمعه 1395/04/18 02:35 ب.ظ
سلام و احترام خدمت مدیر محترم وبلاگ

به تازگی فروشگاهی راه اندازی کردیم که میتوانید محصولات خوبی با قیمت مناسب سفارش بدید

مارک خوب MP3 Player فقط 14000 تومان
دستگاه برقی دفع حشرات 18000 تومان
ماساژور ، ساعت LED ، عینک و وسایل دیگه....

خودتون بیاید قیمت ها رو ببینید چقدر مناسبه

منتظرتون هستیم!


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :